STIVUITORIST-MAGAZINER - PITESTI

SC EURIAL INVEST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura depozitarea pe raft a pieselor receptionate;
Verifica conformitatea pieselor continute in colete precum si integritatea lor;
Asigura livrarea comenzilor catre clienti;
Vegheaza asupra intretinerii curateniei in magazin;
Participa la realizarea inventarelor periodice de piese;
Respecta regulile de securitate, protectia muncii si PSI;
Semnaleaza disfunctionalitatile din sistem (infrastructura, transport);
Vegheaza la buna functionare a utilajelor aferente activitatii sale (stivuitor, transpalete, statie incarcare, scanere, calculatoare, carucioare etc.);
Asigura pozitionarea corecta a pieselor pe raft;
Realizeaza stocarea si intretinerea ambalajelor necesale coletarii.

CERINTE

Studii medii tehnice;
Experienta in lucrul cu stivuitorul minim 1 an;
Autorizatie ISCIR;
Spirit de echipa;
Rezistenta la stres si disponibilitate pentru program prelungit;
Rigurozitate si initiativa;
Corectitudine si seriozitate;
Cunostinte de intretinere si depanare stivuitor.

DESCRIEREA FIRMEI

Esti o persoana dinamica si ambitioasa?
Cauti noi oportunitati pentru cariera ta?
EURIAL INVEST va ofera acces la evolutie profesionala, sansa de a avansa, pachete de beneficii interesante si o atmosfera de lucru stimulanta.
Va asteptam sa va alaturati unei echipe de profesionisti, tanara si dinamica!