Specialist Resurse Umane

GENERAL INDUSTRY SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Identifica nevoile de recrutare din cadrul fiecarui departament;
2. Intocmeste profilul candidatului si fisa de post;
3. Elaboreaza si posteaza anunturile de recrutare in presa, internet, etc;
4. Gestioneaza baza de date cu candidatii;
5. Planifica interviurile de selectie;
6. Realizeaza si gestioneaza lista scurta cu candidatii selectati, tinand legatura cu candidatii propusi si planificand procesul de selectie pana la decizia de angajare;
7. Planifica si organizeaza evenimentele interne pentru angajatii companiei;
8. Determina impreuna cu directorul nevoile de instruire ale angajatilor;
9. Actualizeaza periodic fisele de post;
10. Participa la crearea si implementarea sistemului de evaluare a performantelor angajatilor;
11. Realizeaza analize la nivelul firmei cu privire la nivelul de satisfactie a angajatilor si propune managementului firmei masurile de corectie necesare.

CERINTE

1. Absolvent(a) de Psihologie.
2. Master de Resurse Umane (in curs sau absolvit).
3. Abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
4. Memorie dezvoltata, capacitate de retinere a informatiilor;
5. Usurinta în exprimare;
6. Flexibilitate în gândire;
7. Abilitati coordonare, planificare si organizare;
8. Abilitati de motivare si feedback.
9. Atentie concentrata si distributiva;
10. Nivel de inteligenta: mediu - superior
11. Spirit de initiativa,proactivitate,dorinta de perfectionare.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta in cadrul interviului final.

- Instalatii electrice, termice si automatizari; - Distributie materiale si aparate electrice.