Specialist Resurse Umane

Delta Consulting British

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Asigura colaborarea cu departamentele interesate in procesul de recrutare
- Informarea si aplicarea Codului Muncii permanent si ori de cate ori apar modificari ale legislatiei
- Cunoasterea si aplicarea Regulamentului Intern al companiei
- Aducerea la cunostinta tuturor salariatilor a R.I.
- Intocmire ROI
- Actualizarea fiselor de post pentru pozitiile din companie
- Consiliaza angajatii in probleme de resurse umane
- Actualizarea permanenta a softului de Personal al companiei cu toate informatiile necesare
- Intocmeste rapoarte si statistici in legatura cu activitatea desfasurata
- Calcularea salariilor
- Realizarea pontajului zilnic al angajatilor

CERINTE

- Foarte buna cunoastere si experienta in operarea in REVISAL
- Experienta in actualizarea fiselor de post si intocmirea acestora
- Experienta in realizarea si intocmirea contractelor, deciziilor, adeverintlor
- Intocmirea si actualizarea R.I. , ROI
- Experienta in calculul salarial
- Experienta in realizarea pontajului zilnic al angajatilor
- Disponibilitate la deplasari peste 50% din timp in tara
- Limba Engleza - nivel mediu / avansat

Delta este o companie romaneasca specializata in plasare de forta de munca permanenta si pe baza de contract, munca temporara, externalizare, evaluare si selectie, servicii de curatenie si transport. Suntem proactivi oferind candidatilor si clientilor nostri servicii competitive.