Specialist Marketing online

InPuff Fashion Store

Job expirat

RESPONSABILITATI

Te pricepi la marketing si iti place domeniul vanzarilor online?
Te asteptam in echipa magazinului online InPuff.ro in departamentul de Marketing

Cu ce te vei ocupa?

– administrezi pagina de facebook in principal si G+/Instagram si Pinterest
– administrare magazin online(introducere produse noi, editare pagini...etc)
– administrezi blogul companiei
– Prelucrare imagini cu Photoshop/crearea de banere promo
– concepi campaniile de marketing direct si de promovare a produselor prin newsletter
– monitorizezi si analizezi concurenta

CERINTE

Ce trebuie sa stii?

–Cunostinte SEO si experienta in promovare online
–Cunostinte de Photoshop
–Cunostinte de administrare si generare campanii AdwordsS/Facebook Ads (minim 1 an experienta)
–Cunostinte si gusturi in fashion. Sa cunosti foarte bine culorile si cum asortezi si accesorizezi diverse tinute
–Abilitati dezvoltate de comunicare scrisa, verbala si interrelationare.
–Aptitudini de organizare, structurare si planificare a propriei activitati, cu rationament logic si orientate pentru gasirea de solutii concrete.
–Experienta generala in mediul de business online
–Capacitate de analiza, planificare si atentie la detalii

Abilitati care constituie un avantaj

-administrare campanii Google AdWords si Facebook Ads in baza strategiei firmei
–Usability si testare paginilor din site
-cunostinte tehnici foto
-prezenta anterioara pe o pozitie similara intr-un magazin online
–capacitatea de lucru in program prelungit
–seriozitatea si loialitatea fata de firma la care lucrezi
–buna integrare in echipa
-cunostinte de programare

BENEFICII OFERITE

Ce oferim?

-lucrul in cel mai cunoscut magazin online de fashion din Pitesti
-un salariu competitiv
-un mediu de lucru relaxant si la standarde de top in centrul Pitestiului
-acces la cele mai noi tendinte din domeniu

DESCRIEREA FIRMEI

Suntem o echipa tanara si plina de entuziasm
Ne mandrim cu faptul ca suntem intre primele magazine fashion care comercializeaza exclusiv haine Made in Romania
Te asteptam in echipa InPuff Fashion Store

SalveazaAnuleaza