sef santier

SC MFS IT ENTREPRISE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RESPONSABILITATI / BENEFICII:

Organizarea lucrarilor pe santier;
Verificarea planurilor de executie si propunerea de solutii constructive pentru rezolvarea neconformitatilor identificate;
Urmarirea executiei lucrarilor pe santier din punct de vedere al cantitatii, calitatii, si respectarii termenelor de executie;
Intocmirea si/sau verificarea atasamentelor, situatiilor de lucrari, rapoartelor de lucru, proceselor verbale si orice alta documentatie cu caracter tehnic;
Urmarirea ca aprovizionarea cu materialele comandate sa se faca la timp si se verifica existenta documentelor de calitate;
Insusirea si urmarirea aplicarii legislatiei, procedurilor si instructiunilor tehnice de lucru.

CERINTE

- studii superioare tehnice - INGINER CONSTRUCTOR,
- experienta de minim 5 ani pe santier
- capacitate de coordonare a unei echipe de 40 de muncitori
- spirit creativ, adaptabilitate, dinamism si sociabilitate;
- abilitati reale de planificare, organizare si coordonare personal
- capacitate de asumare a responsabilitatii si de a lua decizii
- Capacitate de munca in echipa, orientare spre rezultate, spirit de initiativa, adaptare la situatie, abilitatea de analiza

DESCRIEREA FIRMEI

firma noua in plina ascensiune