Sef Birou AUTO - PITESTI,Baia Mare

S.C. Arabesque S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza activitatea biroului auto local
- Monitorizeaza activitatea zilnica prin intocmirea FAZ-lor
- Verifica documentele specifice (rute de transport, foi de parcurs, bonuri de combustibil, diagrame)
- Mentine relatia cu RAR, ARR, AND, UNTRR, companii de asigurari, firme de leasing
- Pastreaza evidenta ITP-lor, rovignete, soferi, etc.
- Supravegheaza, verifica si coordoneaza intreaga activitate de intretinere si reparatii auto
- Intocmeste raportari periodice catre centru
- Dezvolta si motiveaza echipa pe care o conduce.

CERINTE

- Experienta in coordonarea unui parc auto
- Cunostinte tehnice in domeniu
- Cunoasterea legislatiei specifice domeniului transporturilor de marfuri
- Cunostinte de baza in operare PC
- Loial, flexibil, capacitate de comunicare si organizare, spirit de echipa

BENEFICII OFERITE

- Pachet motivational atractiv
- Posibilitati de afirmare si dezvoltare profesionala.

Companie cu capital integral romanesc, ARABESQUE si-a facut aparitia pe piata romaneasca in anul 1994, aducand un plus de profesionalism pe piata materialelor de constructii si o oferta integrata.

In prezent, compania ARABESQUE este lider pentru distributia materialelor de constructii si finisaje oferind peste 25.000 de repere.