Sef atelier Departament Fabricatie Cutii Viteza in Uzina Mecanica Dacia

Automobile Dacia SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura conformitatea produselor si realizarea in bune conditii a programului de fabricatie;
-Este responsabil de aplicarea planului de supraveghere produs – proces;
-Concepe si coordoneaza planurile de actiuni si asigura atingerea obiectivelor stabilite;
-Este responsabil de formarea echipei conform sistemelor de productie Renault;
-Coordoneaza echipa din subordine.

CERINTE

-Absolvent(a) de studii superioare - profil tehnic;
-Cunostinte specifice de uzinaj, prelucrari mecanice;
-Experienta in domeniu minim 3 ani;
-Experienta in coordonarea unei echipe;
-Bune cunostinte de limba franceza;
-Domiciliul stabil in Pitesti sau disponibilitate de relocare geografica.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru international;
-Oportunitati de dezvoltare profesionala;
-Pachet salarial competitiv;
-Pachet pentru relocare geografica.

DACIA parte integranta a grupului RENAULT, grup de origine franceza care si-a consolidat dimensiunea internationala din momentul realizarii aliantei sale cu NISSAN va ofera acum posibilitatea de a descoperi si lucra in lumea pasionanta a automobilului. Fabricam si comercializam produse si servicii tot mai moderne si mai inovatoare, iar dumneavoastra aveti oportunitatea sa ne insotiti in realizarea obiectivelor noastre.