Responsabil productie.

SC TIB CONSTRUCT INVEST SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

- Organizeaza si urmareste procesul de productie in functie de planificarea primita astfel incat sa fie respectati parametrii cantitativi, calitativi si termenele de livrare la client.
- Coordoneaza si organizeaza santierul si personalul in functie de calificari, evolutia lucrarilor si a planning-ului;
- Informeaza si justifica toate diferentele cu privire la respectarea planning-ului;
- Asigura continuitatea si operativitatea productiei ;
- Asigura realizarea productiei prin desfasurarea ritmica a procesului de productie;
- Intocmeste rapoartele de productie si pierderi tehnologice;

CERINTE

- Studii tehnice/mecanice preferabil specializare profile metalice;
- Cunostinte solide abkant si ghilotina;
- Cunostinte solide de proiectare;
- Cunoasterea limbii franceze/engleza la un nivel avansat(constituie avantaj)
- Cunostinte de operare PC;
- Capacitate organizatorica, decizionala si de coordonare a unei echipe de productie.
- Abilitati pentru lucrul in echipa si de comunicare;

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru dinamic, competitiv si profesional
- Posibilitatea dezvoltarii profesionale intr-o echipa dinamica si in continua expansiune
- Salariu motivant,corelat cu performantele personale si ale firmei.

Inca din 2006, compania romana TIB Construct, parte integranta a Grupului TIB prin infiintarea filialei sale in Franta, a beneficiat de o buna imagine oferind clientilor sai solutia optima pentru viitor : profesionalism, corectitudine si calitate la cel mai inalt nivel.
Grupul TIB intervine pe piata interna prin societatea-mama TIB Construct care pune la dispozitia clientilor sai, de la proiectare pana la executia lucrarii in domeniul constructiilor civile, al confectiilor metalice, industrial, si pe piata externa in domeniul instalatiilor industriale, amenajari terestre si navale.