REGLORI MASINI INJECTIE

MARCA ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Pregătirea şi montarea matritelor
• Dirijarea şi supravegherea procesului de injectie
• Inlăturarea defecţiunilor/perturbaţiilor
• Asigurarea calităţii pieselor executate
• Manipularea perifericelor procesului de injectie

CERINTE

• Studii medii profil tehnic sau absolvent școală profesională
• Autorizatie ISCIR masinist pod rulant reprezinta un avantaj
• Cunoştinţe PC
• Cunoștințe de operare a utilajelor de injectare mase plastice
• Cunoștințe de bază în ceea ce privește structura și construcția matrițelor,
• Cunoștințe și experiență practică privind materialele folosite în procesul de injectare mase plastic
• Cunoștințe de bază de electronica,transport, mecanică și pneumatică.

BENEFICII OFERITE

-salariu corespunzator postului ocupat;
-tichete de masa;
- oportunitati de ascensiune in cariera.

SC MARCA ROMANIA SRL este o societate de productie mase plastice, infiintata pentru a raspunde cerintelor de pe piata, la costuri competitive, dar atenta la calitatea produselor furnizate. Experienta de 10 ani a permis o imbunatatire continua a tehnologiei si serviciilor capabile sa satisfaca cerintele clientilor nostrii.