Programator PHP

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Desfasoara activitati de analiza, proiectare-programare si implementare a proiectelor.
Participa la intocmirea si actualizarea documentatiei pentru aplicatiile realizate si/sau a celor preluate
Intretine aplicatiile existente
Asigura intretinerea si dezvoltarea proiectelor realizate si/sau a celor preluate
Instruieste utilizatorii in legatura cu functiile aplicatiilor sau programelor implementate asigurand asistenta tehnica in perioada implementarii
Desfasoara activitati de analiza, testare si implementare a noilor functionalitati in proiectele realizate si/sau a celor preluate.

CERINTE

Cunostiinte: PHP, MySQL, Javascript, MVC frameworks, (x)HTML, CSS

Experienta in lucrul pe proiect, capacitatea de a de a putea urmari mai multe proiecte simultan.

Constituie un avantaj: cunostiinte Linux.

BENEFICII OFERITE

Bonusuri acordate in functie de performanta.
Posibilitatea de a lucra de acasa.