Programator .NET (C#) - PITESTI

KEPLER - ROMINFO SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Participare la definirea arhitecturii

- Propunere de soluţii tehnice

- Redactare de specificaţii tehnice

- Codare

- Testare unitară

CERINTE

- Experienta minim 1 an in C#.

- SQL, Microsoft SQL Server 2000.

- Limba engleza ¿ nivel avansat.

- Detinerea unei certificari MICROSOFT constituie un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Recunoasterea valorii profesionale prin:

Bonusuri semnificative în funcţie de rezultate.
Plan de cariera pe care-l construim impreuna.

- Asigurare training pe tehnologii de ultima generatie si pe management de proiect, precum si finantarea certificarilor.

- Proiecte internationale pentru companii din FORTUNE 500.

Fondata in 1995, KEPLER-ROMINFO este o companie de consultanta si servicii, ce se adreseaza clientilor din peste 30 de tari.
Considerand capitalul uman ca fiind esential, KEPLER-ROMINFO pune accentul pe motivarea si dezvoltarea profesionala a angajatilor sai.