Programator .Net

Akcedo

Job expirat

RESPONSABILITATI

Design si dezvoltare de aplicatii folosind ASP .Net MVC, ASP .Net, NHibernate, Entity Framework, jQuery, SQL Server

CERINTE

Cel putin 3 luni de experienta sau studiu individual cu urmatoarele tehnologii: C#, ASP .Net sau ASP .Net MVC, MSSQL

BENEFICII OFERITE

pachet salarial motivant
mediu de lucru fantastic
oportunitatea sa inveti noi tehnologii, sa evoluezi incontinuu si sa iti folosesti cu adevarat creativitatea

Akcedo este o companie de dezvoltare si consultanta software, cu focus 100% pe tehnologii .Net.

Echipa Akcedo este alcatuita din oameni excelenti pasionati de software si Internet. Aici se invata mult si eficient, nimeni nu se plafoneaza si nimeni nu se plictiseste.
Investim in mod constant resurse in proiecte interne care sa faca echipa mai eficienta (training, learning, organizare a informatiei, colaborare, asimilare de noi tehnologii), si adoptam cu rapiditate noile tehnologii si metode care apar si se dovedesc a fi eficiente.
Suntem devotati ideii de a descoperi si atrage cei mai talentati si pasionati oameni, si de a crea un mediu in care acestia sa poata invata si evolua la nivelul capacitatii lor.

Daca esti pasionat de programare si iti doresti sa lucrezi intr-o echipa unde evolutia continua si flexibilitatea sunt valorile cele mai apreciate, aplica acum.

Mai multe detalii pot fi gasite pe site-ul www.akcedo.com.