PORTAR - 2 posturi

ASOCIATIA UTE LANGENKAMP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Atributii de paza;
- Efectueaza controlul personalului la iesirea din unitate;
- Asigura continuitatea mentinerii curateniei in camera de recuperare pentru caini, dupa ora de plecare a persoanei responsabile (ora 16:00)
- Asigura intretinerea focului in cele doua centrale termice (combustibil solid) din cadrul unitatii.

CERINTE

- Persoana responsabila ;
- Corectitudine, seriozitate ;
- Disponibilitate pentru program de noapte ;
- Respect pentru viata si bunastare animalelor.

BENEFICII OFERITE

- Carte de munca;
- Salariu motivant, bonusuri.

Candidatii selectati vor fi contactati de un reprezentant al asociatiei.

Asociatie de protectie a animalelor care detine, ca punct de lucru, Adapostul Smeura - cel mai mare adapost de caini din lume recunoscut oficial de Guinness World Records.

Pentru detalii despre asociatie si activitatea asociatiei, va invitam sa vizitati website-ul nostru la adresa: www.aulim.ro