PILOT TESTARE AUTOVEHICULE RENAULT - PART TIME SI FULL TIME

POLYMONT

Job expirat

RESPONSABILITATI

MISIUNE:

- Rulaj cele mai noi autovehicule Renault pe raza judetului ARGES
- Realizeaza activitati de testare a autovehiculelor, tinand cont de cerintele predefinite, relevand in caietul de sarcini, informatii privind caracteristicile tehnice ale vehiculului: manifestarea si functionarea vehicului in diferite conditii sau orice anomalii sau perimetrii care nu se incadreaza in conditiile de functionare optime.

Date contract:
- contract pe perioada determinata pana la sfarsitul anului 2008 cu posibilitate de prelungire
- timp de lucru: 8 ore/ 3 schimburi

Data de incepere a contractului: septembrie - octombrie

CERINTE

Alatura-te profesionistilor!

Sunteti un sofer bun? Vreti sa va dezvoltati profesional impreuna cu o echipa de profesionisti? Noi va oferim toate conditiile pentru a deveni unul dintre ei, adica un Test Driver!
Veti avea sansa de a fi primii piloti care vor testa cele mai noi modele Renault ( autovehicule cu transmisie automata, cutie de viteza robotizata).
De asemenea veti face parte dintr-o companie internationala care isi motiveaza angajatii si isi respecta angajamentele.

Daca sunteti motivati de o astfel de provocare aveti urmatoarele optiuni de a va depune candidatura:
- mail: office@polymont.net
- fax: 021.306.77.96

Ce trebuie sa indepliniti:

- Sa fiti un bun sofer
- Sa aveti permis categoria B de minim 2 ani de zile sau minim 50000 de km rulati. Categoria C constituie avantaj
- Sa fiti un sofer fara incindente in trafic
- Sa aveti capacitatea de a rula mai multe ore pe zi, respectand un traseu prestabilit,
- Abilitatea de a descrie comportamentul si tinuta de drum a autovehicului testat
- Sa fiti pasionat de domeniul auto
- Constituie avantaj, cunoasterea unei limbi straine

BENEFICII OFERITE

Oferim un sistem de salarizare motivant si sansa de a performa intr-un mediu international.

- Salariul motivant , bonusuri, tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare;
- Formare profesioanala de specialitate si formare continua post

DESCRIEREA FIRMEI

POLYMONT – Partenerul dumneavoastra dinamic si inovator!

Polymont, a fost infiintat in anul 1975, dezvoltand conceptul de mentenanta industriala complet externalizata, in domeniul echipamentelor de inalta tehnologie.
Polymont este prezent in toate etapele procesului industrial. Cei 5 poli de expertiza sunt: Studii, Testare, Metoda, Mentenanta, Calitate.
In acest moment Polymont este prezent in Franta, Spania, Tunisia, Brazilia, Argentina, Chile, Rusia si Romania, avand un total de peste 1500 de angajati la nivel mondial

Pentru mai multe informatii, puteti vizita site-ul www.polymont.fr