Pilot evaluare furnizori

AUTO CHASSIS INTERNATIONAL ROMANIA (ACI Romania)

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Gestioneaza si tine evidenta produselor non-conforme furnizate firmei
- Anima planul de ameliorare calitate furnizori
- Asigura calitatea produs – proces in cazul evolutiei produselor

CERINTE

- Studii superioare tehnice
- Experienta in domeniile Calitate si/ sau Relatii Furnizori
- Cunostinte utilizare PC
- Limba engleza avansat si franceza– nivel conversational
- Capacitate de analiza si sinteza; abilitati de comunicare dezvoltate

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, corespunzator responsabilitatilor postului;
Posibilitatea de a isi dezvolta cariera profesionala prin participarea la stagii de formare profesionala, atat in tara, cat si in strainatate;
Sansa de a lucra intr-un mediu international, intr-o companie t¿nara, aflata in plina dezvoltare;
Posibilitate de a utiliza echipamente si instalatii industriale aflate la standarde tehnologice moderne

DESCRIEREA FIRMEI

Salut!
Suntem ACI Romania - Groupe Renault, filiala cu 1000 de salariati actualmente, creata in 2002, cu sediul pe platforma industriala din Mioveni, Arges si un punct de lucru la Bucuresti.
Concepem si fabricam organe si componente de sasiu auto pentru Dacia Renault (de exemplu, sasiul Logan), Suzuki si Peugeot-Toyota-Citro¿n, cu investitii care pana in prezent se cifreaza la 75 milioane de euro.

Aflati in plina dezvoltare, preocuparile noastre se indreapta spre consolidarea echipelor actuale, prin angajarea de candidati motivati, cu experienta anterioara - pe care sa si-o puna in valoare la noi, sau cu un bun potential - pe care sa ii specializam in meseriile noastre.