Patiser

Hypermarket PIC Pitesti

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Organizeaza si supravegheaza activitatea de primire si preparare a produselor de patiserie
-Prepara produsele de specialitate si participa la ambalarea acestora

CERINTE

- Persoana organizata, deschisa, adaptabila
- Dispusa sa invete lucruri noi si sa dobandeasca/aprofundeze o calificare profesionala
- Cursuri de calificare si experienta in domeniu reprezinta un avantaj

Persoanele interesate pot depune CV-urile la adresa: webmaster@hyperpic.ro , cu mentiunea (in subiectul mesajului): CV Patiser PIC Pitesti .

Numai candidatii selectati vor fi chemati la interviu!

Pentru tine, o cariera de succes inseamna sa accepti provocarea, sa ai rezultate si sa fii invingator? Vrei sa lucrezi intr-un mediu in care iti este apreciata individualitatea? Noi oferim un mediu de lucru placut si sofisticat. O cultura deschisa, inovatoare si orientata spre performanta. Dimensiunile si obiectivele noastre, elementele locale si traditia care alcatuiesc PIC, mereu in slujba oamnenilor, si inaltele standarde de integriate fac din PIC un mediu excelent de lucru.