Jurist

Haulotte Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Gestionarea intereselor juridice ale Haulotte Arges.
− Gestionarea si urmarirea dosarelor administrative si a formalitatilor necesare desfasurarii activitatii de productie.
− Indrumarea juridica a intocmirii contractelor.
− Intocmirea dosarelor de asigurari.
− Furnizarea de opinii si solutii juridice privind activitatile societatii.

CERINTE

− Diploma de absolvent al Universitatii de Drept – Specializarea Drept Comercial.
− Cunostiinte de specialitate solide, in special in ceea ce priveste dreptul muncii si dreptul comerical.
− Experienta in domeniu minim 2 ani.
− Limba Engleza si/sau Franceza avansat.

BENEFICII OFERITE

- Oportunitate excelenta de dezvoltare a unei cariere intr-o companie internationala care este unul din liderii pietei.
- Salariu atractiv si cresteri asigurate ale pachetului salarial.

Haulotte Group este prezent la nivel mondial prin intermediul numeroaselor sale filiale si agentii de distributie, asigurand servicii prompte si eficace in domeniul echipamentelor de lifting. Principala activitate a HAULOTTE Group este constructia echipamentelor de ridicare pentru oameni si materiale.
Pentru mai multe detalii vizitati www.haulotte.com