IT Specialist & Graphic Design

Royal Motors Part

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizarea de materiale grafice (bannere, afișe, reviste, pliante, etc.);
- Crearea și administrarea paginilor web;
- Proiectarea și execuția de site-uri web în limbajele HTML, PHP și MySQL;
- Administrarea, susținerea și supervizarea pregătirii website-ului, optimizarea continuă a acestuia prin îmbunătățirea experienței utilizatorului și asigurarea unui conținut actualizat;
- Realizarea și implementarea campaniilor website-ului companiei;
- Participă la crearea planului și strategiei de marketing online prin propuneri pentru îmbunătățirea prezenței online, traficului și vânzărilor online;

CERINTE

- Cunoștințe avansate în implementare design, creare pagini web pe diferite versiuni, implementare module și extensii;
- Cunoștințe avansate de Corel și Photoshop;
- Cunoștințe întreținere rețele de calculatoare;
- Absolvent studii superioare de profil, constituie un avantaj;
- Permis categoria B, constituie un avantaj;
- Persoană creativă, bun organizator, atent la detalii;

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial atractiv