Inginer vanzari industria petrolului, Pitesti

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru o companie care produce si comercializeaza pompe si sisteme de pompare pentru domeniul industrial petrolier, domeniul comunal si domeniul constructiilor, cautam o persoana care sa desfasoare activitate de promovare a produselor si serviciilor companiei. Scopul acestei persoane este de a largi portofoliul de clienti existenti din zona alocata si de a pastra relatiile cu clientii deja existenti, de a incheia contracte noi, a oferi consultanta tehnica pentru nevoile clientilor.
Zonele alocate sunt: judetele Arges, Prahova, Dambovita, Bucuresti, zona Moldovei.

CERINTE

- studii superioare tehnice (inginerie chimica/ petrochimica, foraj - extractia petrolului, transport - depozitare hidrocarburi etc.);
- permis de conducere categoria B;
- disponibilitate la mobilitate, aproape de 100% din program;
- limba engleza avansat;
- limba germana (ideal);
- cunostinte operare PC - avansat;
- personalitate deschisa, sociabila, placuta;
- dorinta de a construi o cariera in domeniul vanzarilor, pe termen lung.

BENEFICII OFERITE

Se ofera un salariu fix, care este negociabil si comision lunar din vanzari.
Masina de serviciu, laptop sunt asigurate de companie.

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.