INGINER TEHNOLOG

SC MUSA PITESTI 96 SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste respectarea tehnologiei de fabricatie a pieselor de catre operatori prin utilizarea variantei optime in ceea ce priveste utilajul, nr.stante pe presa, nr operatori,ergonomia la presa, 5S.
Ia masuri de remaniere sdv-uri ori de cate ori apar neconformitati pe fluxul de fabriactie.
Urmareste eficientizarea productiei
Aprovizioneaza elemente normalizate (arcuri, urelasturi, suruburi, poansoane , bucsi, etc) necesare intretinerii sculelor, dispozitivelor
Tine evidenta si normeaza timpul de schimbare a a sculelor si ia masuri de imbunatatire a acestuia.

CERINTE

- Studii: superioare tehnice,
- Experienta: Vechime in acest domeniu 1 an
- Permis de conducere categoria B
- Limba straina: engleza
- Coore tools

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri masa
- Prime de sarbatori
- alte beneficii

Musa Pitesti, firma producatoare de stante, matrite, piese presate, dispozitive de sudura si montaj, machete de control si piese prototip