Inginer productie

SC EFES EXPORT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Controlul si supravegherea procesului de productie;
- Formarea si supravegherea personalului productiv;
- Normarea productiei;
- Organizarea zilnica a personalului pe operatiuni si impunerea ritmului de lucru;
- Stabilirea regulilor si procedurilor de lucru;
- Rezolvarea problemelor din productie (oameni, masini, produse, etc.);
- Alte sarcini legate de productie.
- Protectia muncii angajatilor

CERINTE

Studii superioare;
- Experienta intr-un post cu atributii asemanatoare si in domeniu alimentar (avantaj - experienta in productie), minim 5 ani.
- Cunostinte operare PC (Office, Outlook, Internet);
- Persoana cu autoritate, responsabila si corecta, activa si implicata
-optional Cursuri de igiena

BENEFICII OFERITE

Se vor discuta la interviu.

Firma Efes Export SRL Maracineni colecteaza, prelucreaza, sorteaza si ambaleaza miez de nuca.

Societate care se ocupa cu procesarea si ambalarea fructelor uscate.