ELECTRICIAN AUTOMATIST PITESTI

POLYMONT

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Remedierea defectelor de fabricatie, inlocuirea matritelor, reglarea masinilor.
- Verifica zilnic vizual pierderile de ulei, apa, aer si liniile de finitie.
- Remediaza defectele electrice si de automatizare ce apar in procesul de fabricatie.
- Verifica starea functionala a componentelor, pompelor, instalatiilor de frig, container fluor.
- Alte activitati specifice

CERINTE

- Studii medii profil electric, de preferat;
- Cunostinte si experienta in domeniul tehnic(electric, automatizari);
- Experienta pe un post similar constituie un avantaj important
- Persoana ordonata, serioasa si responsabila

BENEFICII OFERITE

CE VA OFERIM:

- Salariu motivant si competitiv pe piata;
- Tichete de masa pentru fiecare zi lucratoare;
- Transport gratuit pe teritoriul orasului Pitesti
- Bonusuri functie de realizari
- Ore suplimentare platite
- Seriozitare contractuala

DESCRIEREA FIRMEI

POLYMONT - Partenerul dumneavoastra dinamic si inovator!

Polymont, a fost infiintat in anul 1975, dezvoltand conceptul de mentenanta externalizata, in domeniul echipamentelor de inalta tenologie. Polymont este prezent in toate etapele procesului industrial. Cei 5 poli de expertiza sunt: Studii, Testare, Metoda, Mentenanta, Calitate. Calitatea serviciilor noastre este data de o cultura organizationala, caracterizata printr-o buna capacitate de a asculta, deschiderea spre dialog si o buna organizare. Reusita noastra este data de angajamentul aspura rezultatelor, dialogul si transaparenta, competanta globala in industrie, experienta a peste de 30 de ani de activitate, integrarea culturala a angajatilor, respectul termenelor de finalizare a proiectelor si nu in ultimul rand, o echipa formata din cei mai buni specialisti in domeniu care stiu sa surprinda de fiecare data esentialul.
In acest moment Polymont este prezent in Franta, Spania, Tunisia, Brazilia, Argentina, Chile, Rusia si Romania, avand un total de peste 1500 de angajati la nivel mondial

Pentru mai multe informatii, puteti vizita site-ul www.polymont.fr