economist

sc vadcris group trading s.r.l.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cunoasterea legislatiei economice in vigoare.
Gestionarea documentelor emise si primite de firma.
Intocmirea de note contabile si obtinerea situatiilor de iesire cerute de legislatia in vigoare.
Intocmirea de situatii operative privind incasarile si platile.
Inchideri de conturi de venituri si cheltuieli, inchideri de luna, inchideri de conturi TVA.
Gestionarea situatiei mijloacelor fixe si a obiectelor de inventar.
Mediu de lucru dinamic si competitiv.
Pachet salarial motivant.
Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o firma de succes.

CERINTE

Absolvent studii superioare.economice
Deprindere in utilizarea unei aplicatii informatice de contabilitate.
Experienta cel putin 3 ani in activitatea financiar-contabila.
Competenta profesionala, serios, responsabil,ordonat,riguros,punctual, pozitiv, ambitios.

BENEFICII OFERITE

• training de specialitate;
• mediu de lucru dinamic si copetitiv;
• pachet salarial motivant, bazat pe performanta.

Obiectul de activitate este conform actelor constitutive,inclusiv domeniul principal de activitate si activitatea principala fiind parte integranta din acestea. Obiectul de activitate al societatii este: 4531- comert cu piese si accesorii pentru autovehicule