DISPECER TRANSPORT INTERNATIONAL

Eliton Trans

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Verifica sistemele de urmarire utilizate in cadrul societatii , pentru a localiza permanent masinile;
- Se asigura de continuitatea contractelor;
- Supervizeaza si asigura indeplinirea contractelor ce-i sunt alocate,astfel: respecta termenele de executie a contractelor prin prezenta masinilor la punctele de incarcare/descarcare, conform contract;
- Asigura permanent legatura cu Clientii firmei,

CERINTE

- cunostinte avansate limba engleza
- cunostinte mai multe limbi straine constituie un avantaj
- utilizare PC - nivel avansat
- experienta pe un post similar

BENEFICII OFERITE

- perspective de dezvoltare profesionala
- venit salarial motivant;

Societate comerciala cu capital integral privat , care are ca obiect de activitate transport international de marfuri , cu un parc format din 50 camioane , 22 tone si care , in prezent, lucreaza la un proiect de dezvoltare atat ca extindere a flotei , cat si ca diversificare a activitatii