Director Productie si Vanzari

Dynamic Human Resources

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza si planifica activitatea de productie si vanzare;
- Asigura logistica in activitatile de productie, promovare si vanzare;
- Se ingrije¿te de constructia imaginii firmei si a produselor promovate de aceasta;
- Promoveaza imaginea si produsele companiei;
- Stabileste contacte cu diferiti clienti ;
- Evalueaza continuu cerintele pietei, stabileste obiectivele de lucru;
- Creeaza si dezvolta relatii cu clientii;

CERINTE

- dorinta puternica de a dezvolta o cariera in domeniul productie si vanzare materiale de constructii
- abilitati foarte bune de comunicare si interrelationare personala
- orientat spre rezultate, responsabil si proactiv, capabil sa se auto-organizeze
- ini¿iativa
- capacitate de analiza si sinteza
- motiva¿ie sus¿inuta de lucru
- loialitate
- aptitudini de vanzare, de promovare

BENEFICII OFERITE

- motivante, in raport cu responsabilitatile postului

Companie internationala cu o experienta vasta in productia de materiale constructii, doreste sa angajeze, prin intermediul Dynamic Human Resources: Director punct de lucru pentru Pitesti