DIRECTOR COMERCIAL (Pitesti)

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- co-ordonare vanzari proiecte imobiliare / vinzare la potentiali key accounts
- co-ordonare campanii de Marketing si PR
- creare si mentenanta imagine companie (corporate marketing)
- relatia cu agentiile imobiliare (cautare, realizare baze de date, negociere)
- analiza pietei / studii de piata / prognoze
- realizeaza planul de marketing al companiei si participa la business plan-ul companiei
- administreaza bugetele de marketing si vanzari

CERINTE

- absolvent studii superioare (avantaj Marketing, PR, Comunicare)
- experienta 5 ani in vanzari sau marketing / 3 ani pe o pozitie manageriala
- experienta in imobiliare (vanzari sau marketing) avantaj
- management de portofoliu de clienti / produse
- experienta in co-ordonare campanii de marketing
- limbi straine: engleza foarte bine / spaniola (orice nivel este apreciat)

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru profesionist
- posibilitati de dezvoltare profesionala
- pachet salarial atractiv

Adecco recruteaza pentru o companie client - parte a unui grup international de renume pe piata imobiliara.