Director Comercial

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Experienta in domeniul electric (materiale electrice si instalatii electrice);
Experienta in cadrul unei companii de instalatii electrice sau distributie materiale electrice;
Abilitati de coordonare si comunicare;
Capacitate de planificare si organizare, adaptabilitate la munca in echipa;
Persoana, dinamica, organizata, atenta la detalii, orientata spre rezultat;
Abordare antreprenoriala si capacitati excelente de prezentare;
Cunostinte de limba engleza constituie un avantaj;
Cunostinte operare PC;
Permis categoria B.

CERINTE

Dezvoltarea activa a portofoliului de clienti nationali si internationali;
Coordonarea si negocierea contractelor ;
Coordonarea operatiunilor logistice ;
Cresterea volumului vanzarilor;
Identificarea de noi oportunitati de afaceri;
Deplasari in tara, in interesul politicii comerciale a companiei.

BENEFICII OFERITE

Oferta si beneficiile se vor discuta in urma interviului;
Munca intr-un domeniu activ, alturi de o echipa profesionista;
Incurajarea spiritului de initiativa, inovatie;
Recompensarea performantelor obtinute.