Desenator - Proiectant Autocad - mobilier ( lemn, PAL, MDF)

SC Deco Meuble SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atelier de Mobilier situat in comuna Micesti, jud. Arges,
angajam Desenator Proiectant in special in AutoCad
(sau alte programe ce se folosesc productie in Ind. Lemnului)

Atelierul produce mobilier din lemn masiv, PAL sau alte materiale derivate pentru export, in special Franta
(fara tapiterie).

Comenzile sunt de serie mica sau unicat, la care este posibila modificarea proiectului, pe toata perioada comenzii.

CERINTE

Cerinte obligatorii :
- experienta in desenarea / proiectarea pe material lemnos : lemn masiv, PAL sau derivate
- experienta in programul AutoCAD sau alte programe de acest gen
- experienta fie in ofertare, fie in control calitate, fie in scoaterea desenelor de executie pentru tamplari.

Cerinte optionale (preferabile) :
- vorbitor de limba franceza
- carnet de conducere
- cunostinte despre controlul calitatii
- cunostinte despre optimizarea materialelor lemnoase

BENEFICII OFERITE

Se ofera :
- fie contract Full-Time ( 8 ore)
- fie contract Part-Time (4 ore)
(nu acceptam colaborari la distanta, avem nevoie de persoana prezenta in atelier)
- salariul se discuta la interviu
- bonuri de masa
- se asigura transportul sau decontul (dupa caz, maxim 25 km distanta)
- se pune masina la dispozitie pentru deplasari

Agent de munca temporara (30 angajati) si Producator de mobilier (20 angajati)