Contabil / Responsabil financiar

ADECCO RESURSE UMANE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala din domeniul auto, joint - venture, furnizor Ford cu sediul in judetul Arges.

- responsabil de intreg departamentul de Finante-Contabilitate, incepand de la contabilitate primara pana la bilant si balanta;

- responsabil pentru raportari lunare, trimestriale si anuale;

- responsabil pentru stocuri si inventariere.

CERINTE

- experienta intr-o companie de PRODUCTIE (obligatoriu);

- experienta in realizarea balantei si a bilantului (obligatoriu);

- experienta in inventariere si stocuri (obligatoriu);

- cunostinte limba engleza / germana (dezirabil);

- cunostinte de lucru cu SAP-ul (dezirabil);

BENEFICII OFERITE

- posibilitate de dezvoltarea a carierei intr- companie multinationala din domeniul auto;

- posibilitate de training initial;

- salariu atractiv.

ADECCO RESURSE UMANE este lider mondial in servicii de recrutare si selectie de personal.