Banca de Joburi angajeaza secretara si consultanti recrutare

Banca de Joburi

Job expirat

RESPONSABILITATI

Banca de Joburi angajeaza secretara si consultanti recrutare pentru orasul Pitesti.Cautam candidati cunoscatori de limba engleza la nivel avansat,cu bune abilitati de persuasiune,vinzari si negociere,care sa fie organizati,seriosi si cu o buna capacitate de comunicare.Experienta in acest domeniu constituie un avantaj.Oferim un pachet salarial atractiv si posibilitati de promovare.

CERINTE

-Persoana dinamica,serioasa, organizata,cu prezenta agreabila,comunicativa,orientata catre client,punctuala si cu capacitate de a prioritiza activitatile.
-Capacitate de asimilare rapida,respectarea termenelor limita.
-Engleza nivel avansat (scris,vorbit)
-Abilitati bune de vinzare si negociere
-Sa dea dovada de stapinire de sine(sa nu fie emotiva)
-Cunostinte PC
-Capacitate de comunicare si organizare
-Experienta in acest domeniu constituie un avantaj
-Prezinta un mare avantaj daca a lucrat in vinzari de asigurari private,agent vinzari directe

Banca de Joburi este o societate de recrutare si plasare a fotei de munca in strainatate.