Asistent Manager

Sitra

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Indeplineste toate sarcinile specifice secretariatului
(distribuie apeluri telefonice, corespondenṭa, e-mail-uri)
- Redacteaza corespondenṭa de afaceri;
- Utilizeaza platformele de internet banking
- Introducerea/emiterea de facturi,incasari zilnice,op-uri.
- Traduceri scrise (scurte) (Engleză-Romană)
- Comunicarea cu sediul in Belgia (Engleză)
- 3 luni perioada de proba;

CERINTE

- Prezenta agreabila si comunicativa;
- Personalitate flexibila si usor adaptabila;
- Punctualitate si seriozitate in indeplinirea sarcinilor de serviciu;
- Spirit sociabil si deschis spre a invata;
- Abilitati ft bune de redactare si tehnoredactare;
- Putere de concentrare la lucru sub presiune;
- Capacitatea de a organiza si planifica;
- Capacitatea de a lucra cu deadline-uri;
- Abilitati excelente de comunicare si munca in echipa;
- Notiuni de contabilitate primara: facturi,op-uri,extrase,borderouri;
- Cunoştinţe sectorul transporturilor ar fi un plus;
- Cunoştinţe avansate de limba engleză, scris şi vorbit;
- Cunoştinţe Microsoft Word, Micorosft Excel, Outlook;
- Cunoştinţe in Navision ar fi un plus;
- Permis de conducere cat. B.

BENEFICII OFERITE

– oportunitati de a te dezvolta profesional;
– posibilitatea de a lucra si a te dezvolta alaturi de colegi;
– pachet salarial motivant.

SITRA GROUP is an international transport company which specialises in the transportation of foodstuff. Besides our head office in Ypres (Belgium) we have branches in 10 countries.