Angajez electronist, salariu 1000-2000 RON

SC SAMARA NEW TRADE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Noi avem nevoie de oameni seriosi si muncitori . Nu neaparat experimentati , dar dornici sa invete . Deci esti liber sa vii sa vezi ce vei avea de facut , dar sa nu incurci . Timpul nostru este cel putin la fel de pretios ca al tau si nu vrem sa ne pierdem vremea reciproc . ESTI LIBER SA VII SA VEZI CE AI DE FACUT , de asemenea esti liber sa alegi sigur daca vrei sa inveti sa muncesti sau nu .

Nu se va plati perioada cat vei pierde timp , fara sa faci ceva util .
Nu platim decat perioada de munca in care esti util .

Nu ne intereseaza daca ai sau nu diplome atata timp cat acestea se cumpara cu bani.

Lururile pe care trebuie sa le faci sunt simple , dar necesita implicare si intelegere .

CERINTE

Nu necesita experienta, dar sunt necesare cat de cat cunostinte
Pentru angajare candidatii sa se prezinte la adresa: Republicii, nr 39, parter Arges TV (Tehnic Club) sau sa depuna online CV-ul.

SC SAMARA NEW TRADE SRL este o companie serioasa si de incredere.