Angajam SEF COORDONATOR ATELIER SERVICE MICROBUZE-AUTOBUZE

SC Publitrans Starline SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Verificarea si monitorizarea starii vehiculelor din parcul auto LAF (interior/exterior cabina, stare tehnica, stare anvelope, km la bord, index motorina);
Intocmirea fiselorde reparatii intretinere;
Intocmire situatii solicitate de catre Sef Parc Auto;
Mentinerea legaturii cu toti conducatorii auto, de fiecare data cand apar probleme tehnice;
Programarea masinilor in service;
Stabilește necesarul de piese de schimb și consumabile auto;
Organizarea transporturilor în cele mai bune condiții, cu respectarea calității și termenelor cerute de standardele firmei;
Optimizează costurilor legate de transport;
Preluarea cererilor de oferte și a comenzilor din partea clienților;
Program flexibil;

CERINTE

Candidatul ideal
Bune cunostinte in domeniul auto;
Excelente abilitati de comunicare si relationare;
Meticulozitate si buna organizare a muncii si timpului de lucru;
Dinamism si spirit de echipa.
Experiență de cel puțin 1 an în coordonare echipe;
Experiență relevantă în posturi similare constituie un avantaj;
Permis conducere: categoria D