Consultant Vanzari - Servicii Promovare Online

FirmePitesti.Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Acest job presupune o activitate de teren in proportie de 75%;
- Indeplineste cu succes obiectivele de vanzari;
- Promoveaza oferta de servicii adresate firmelor din judetul Arges;
- Acorda consultanta clientilor din portofoliu.

CERINTE

- Cunostinte generale despre internet si publicitate reprezinta un avantaj
- Excelente abilitati de comunicare, negociere, spirit persuasiv
- Experienta pe un post similar reprezinta un avantaj (vanzare directa, asistenta la vanzare)
- Realizarea obiectivelor de vanzari lunare
- Capacitate de analiza si sinteza
- Cunostinte PC (MS Office, Internet)
- Putere de convingere, tenacitate
- Capacitate de a se integra rapid in echipa
- Seriozitate si dorinta de afirmare
- Persoana dinamica si optimista

BENEFICII OFERITE

- In primele 3 luni va exista o perioada de proba bazata pe contract de colaborare fara salariu fix.
- Bonus pentru indeplinirea obiectivelor
- Training si suport continuu
- Mediu de lucru dinamic si profesional
- Nu se ofera masina de serviciu!

Green Media Net este compania ce ofera solutii de business si promovare online, adresate firmelor ce activeaza pe piata de afaceri a judetului Arges.