Agent vanzari publicitate TV

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzare publicitate TV;
Identifica si valorifica potentialul de piata;
Identificarea de noi clienti si intalniri programate cu diversi potentiali clienti;
Primeste cereri de oferta de la clienti si raspunde la acestea;
Realizeaza si trimite oferte – generale sau pe produs;
Suport pentru clienti;
Raspunde de incasarea contravalorii contractelor;
Urmareste concurenta si strange informatii de pe piata;
Urmareste derularea contractelor;
Colaboreaza cu toate celelalte departamente din firma

CERINTE

Experienta in domeniul vanzarilor - minim 2 ani.
Abilitati de comunicare si negociere;
Cunostinte de operare PC (in special Pachetul Office);
Cunostinte de navigare Internet;
Cunostinte de lucru cu baze de date in Excel;
Sociabil, flexibil, perseverent;
Permisul de conducere reprezinta un mare avantaj.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + Comision atractiv;
Masina de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!