agent vanzari piese auto

MD Mecanic Benz 2003

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigura promovarea si vanzarea directa a marfurilor si serviciilor ce fac obiectul ofertei comerciale a organizatiei;
- Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti.
- Monitorizeaza permanent vanzarile si analizeaza rezultatele in raport cu obiectivele propuse
- Intocmeste si gestioneaza rapoarte si statistici referitoare la vanzari-marketing
- Analizeaza tendintele pietii pentru a identifica oportunitatile de dezvoltare prin cresterea cotei de piata si marirea portofoliului de clienti
- Dezvolta noi oportunitati de vanzari in relatiile cu clientii
- Urmareste si raspunde de incasarea in termen a creantelor

CERINTE

- Experienta minima in domeniul pieselor auto si al vanzarilor acestora
-Seriozitate, dorinta de implicare
-Inovatie ( ex : metode de a creste vanzarile+incasarile)
-Disponibilitate de deplasare

BENEFICII OFERITE

- masina de serviciu
- telefon de serviciu
- procent din vanzari, care se adauga la salariul lunar
- Negociere salariu/oferta salariala la 6 luni de la angajare

MD Mecanic Benz 2003 este o societate infiintata in anul 2003 avand ca principal obiect de activitate comertul cu ridicata de piese si accesorii pentru autovehicule.