Agent Vanzari - Arges, Valcea

ARTHUR STEEL DISTRIBUTION SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prezenta zilnica în zona de activitate, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale ale companiei.
Prospectarea pietei si identificarea de noi potentiali client;
Indeplinirea planului de vânzari si incasari, realizarea obiectivelor lunare si intocmirea de rapoarte de activitate periodice;
Acoperirea sistematica a zonei alocate conform unui plan zilnic de rute;
Mentinerea si dezvoltarea relatiilor de colaborare cu clientii deja existenti, cautarea unor oportunitati suplimentare pentru extinderea distributiei;
Culegerea informatiilor legate de clienti si de concurenta, obtinute de pe raza zonei de activitate.

CERINTE

Permis de conducere categoria B, disponibilitate a de a face deplasari;
Experienta in domeniul materialelor de construtii (preferabil organe de ansamblare);
Flexibilitate, deschidere la schimbare si la nou;
Initiativa, imaginatie, spirit antreprenorial;
Consecventa, ambitie si putere de munca;
Dornic de reusita in actiunile intreprinse, perseverent si focusat pe atingerea obiectivelor;
Atitudine pozitiva, prezenta placuta, capacitatea de a stabili relatii interpersonale, reale abilitati de comunicare, bun negociator; orientare spre lucrul în echipa
Studiile superioare prezinta avantaj

BENEFICII OFERITE

Autoturism si telefon de serviciu.
Bonusuri din vanzari

Compania noastra comercializeaza marci de renume intr-un domeniu cu mare potential de dezvoltare în România. Suntem o companie foarte ambitioasa.
Valorile noastre sunt corectitudinea, munca in echipa si eficienta. Credem in corectitudine si integritate fata de toti partenerii nostrii. Credem in echipa noastra pentru ca numai impreuna putem reusi.
Te asteptam sa ni te alaturi! Ai privilegiul de a te dezvolta si de a te maturiza intr-o echipa de profesionisti