agent de vanzari

master buils

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:

Promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
Cautarea si idenificarea de noi clienti;
Prezentarea ofertelor tehnico - economice, obtinerea de comenzi
Gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti, atragerea de clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii precum si negocierea conditiilor comerciale;
Consiliere tehnica si comerciala a clientilor;
Promovarea imaginii firmei si a produselor comercializate;
Monitorizarea platilor facute de clienti;
Raportarea activitatii conform normelor interne ale companiei.

CERINTE

Studii medii si/sau superioare;
Experienta anterioara pe o pozitie similara de minim 2 ani;
Obligatoriu carnet de conducere categoria B;
Persoana ambitioasa, orientata spre rezultate;
Cunostinte de organizare si planificare;
Bune abilitati de comunica, negociere si persuasiune.

BENEFICII OFERITE

Oferta:
Pachet salarial + bonusuri corelate cu performanta;
Telefon,laptop, maşină de serviciu;
Posibilitate de dezvoltare, participare la traininguri in vazari etc;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii rezidentiale si nerezidentiale