agent de vanzari

master buils

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Interacțiunea directă cu potentialul client
• Contactarea potentialilor clienți și clienților existenți
• Negocierea unui contract
• Căutarea clienților noi
• Vânzarea serviciilor
• Vânzarea produselor
• Menținerea contactului cu clienții

CERINTE

• ușor adaptabil
• proactiv
• atitudine pozitivă orientată către perfecționare
• atenție la detalii
• abilităti de relaționare cu diferite tipologii umane
• cunoștințe în utilizarea unui calculator
Abilități care aduc un plus dar nu sunt necesare:
• Cunoașterea limbii Engleze conversațional și scris
• Experiența în vânzări în special în domeniul IT

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru:
• Telefon
• Laptop de serviciu
• Bonusuri salariale în funcție de vânzări
• Un loc de muncă tânăr, dinamic și innovator
• Locație accesibilă, la 5 minute de Pitesti
• Un mediu de muncă plăcut, prietenos și pasionat care încearcă să stimuleze excelentă, creativitatea și calitate
• Un mediu deschis pentru discuții și pentru afirmare
• Un loc de muncă ce oferă o libertate largă pentru a permite echipei să lucreze cu spor
• Perspectivă de dezvoltare a carierei prin training-uri
• Proiecte interesante și diverse ce au ca scop revoluționarea și educarea pieței

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de constructii rezidentiale si nerezidentiale