REPREZENTANT COMERCIAL

SC BROP INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Reprezentantul comercial va desfasura urmatoarele activitati:
- negociaza si intocmeste oferte de marfuri, participa la incheierea si executarea contractelor comerciale;
- acorda asistenta d.p.d.v. comercial clientilor;
- participa la indeplinirea atributiilor generale privind vanzarea marfurilor
- stabileşte şi participă la întâlnirile cu clienţii şi/sau cu furnizorii;
- participă activ la planificarea şi implementarea strategiei de vânzări;
- asistă directorul economic la întâlniri şi negocieri;
- urmăreşte derularea şi finalizarea contractelor;
- livrarea produselor la sediul clientului, etc

CERINTE

- studii superioare finalizate sau in curs de finalizare
- limba franceza: nivel avansat; engleza si germana constituie un avantaj;
- mentine si dezvolta relatia cu clientii;
- experienta in utilizarea calculatorului : programele Microsoft Office (Word, Excel, Powerpoint, Outlook) si a Internetului;
- abilitati de comunicare, negociere;
- flexibilitate, sociabilitate;
- rigurozitate in respectarea cu acuratete a termenelor limita si a sarcinilor;

BENEFICII OFERITE

Bonuri de masa, laptop, telefon

SC BROP INTERNATIONAL SRL este specializata in comertul cu piese de schimb pentru industria auto.