WebDesigner & DTP

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Design, implementare si intretinere website corporate;
- Creatie grafica si DTP;
- Prelucrare imagine si vectorizare;

CERINTE

- cunostinte Adobe Dreamweaver, HTML/CSS, CMS
- cunostinte Adobe Photoshop si Corel Draw;
- experienta in realizare materiale web;
- experienta layout design pentru materiale tiparite (brosuri, afise, flyere, etc);
- capacitatea de a lucra conform specificatiilor unui manual de identitate vizuala;
- abilitati de organizare a activitatii cu respectarea deadline-urilor si multitasking;
- viteza de lucru;
- inventivitate, creativitate, initiativa, simt artistic dezvoltat;
- atentie deosebita la detalii, organizare;
- abilitati de comunicare, spirit de echipa;

BENEFICII OFERITE

- colaborare cu o echipa profesionista;
- conditii de lucru avantajoase;
- mediu de lucru placut;
- posibilitati de dezvoltare;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 4 puncte de lucru din Iasi, Bucuresti, Timisoara si Cluj.