Teller (perioada determinata)

Millennium Bank

Job expirat

RESPONSABILITATI

Este implicat în atingerea target-ului stabilit împreună cu echipa
Realizează operaţiuni specifice de casierie şi administrare conturi respectând în acelaşi timp regulile şi procedurile interne ale băncii
Oferă servicii calitative clienţilor
Procesează ordine de plată interne şi externe
Primeşte şi trimite către procesare actele pentru operaţiunile documentare ale clienţilor
Modifică conturi, depozite; iniţiază procedurile pentru închiderea conturilor

CERINTE

Absolvent cu studii medii (studiile superioare reprezintă un avantaj)
Cunoştinţe PC şi de limba engleză
Orientare către client
Meticulozitate şi atenţie la detalii
Capacitatea de a lucra în condiţii de stres, bun coechipier
Experienţa anterioară ca operator ghişeu/casier/administrator cont în instituţii financiare reprezintă un avantaj

Sa faci parte din echipa noastra inseamna mai mult decat bani, planuri de cariera sau satisfactie personala. Inseamna sa fii printre cei mai buni si sa stii cum sa imparti totul, de la zambete pana la cunostinte si experienta. Inseamna sa impartasesti valorile autentice ale vietii pe care noi le transpunem in mediul de afaceri si care ne inspira in tot ceea ce facem.
Daca vrei sa faci parte din echipa noastra si sa lucrezi intr-o organizatie care se inspira din viata fiecaruia, te rugam sa ne trimiti CV-ul la adresa de e-mail: jobs@millenniumbank.ro.