tehnician service scule si utilaje

Instalco Grup SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Activitatea se desfasoara in proportie de 90 % in atelierul propriu , in conditii deosebite de lucru ( locatie noua cu dotare complexa )restul de 10 % fiind deplasari in teren , pe raza judetului pentru utilaje nedeplasabile .
Pentru pregatire angajatul va beneficia de traininguri si ii vor fi puse la dispozitie documentatii pentru toata gama de utilaje .
Pentru deplasari se pune la dispozitie masina de serviciu .

CERINTE

Candidatul trebuie sa aiba experienta in domeniul reparatiilor de utilaje industriale cu actionare electrica , pneumatica sau cu motor termic .

BENEFICII OFERITE

Salariul are o importanta componenta stimulativa procent din manopera prestata .

Firma noastra activeaza de 10 ani in domeniu comertului cu scule si utilaje industriale si se bazeaza pe un important portofoliu de clienti , totodata avand un bun renume a produselor si serviciilor oferite
Seriozitate si implicarea sunt atuurile pe care ne bazam in relatia cu partenerii nostri .