Supervizor- Piatra Neamt

SC AQUILA PART PROD COM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Repartizeaza planul de vanzari pentru zona de responsabilitate ;
- Monitorizeaza vanzarile, stocurile, creantele si discountul acordat clientilor;
- Monitorizeaza permanent piata din punct de vedere al situatiei economice si al concurentei;
- Analizeaza rapoartele si activitatea agentilor de vanzari;

-Se ocupa de nivelul de pregatire al oamenilor din echipa sa si constribuie permanent la imbunatatirea acesteia;
- Stabileste rutele si segmentele de piata pentru fiecare agent de vanzari;
- Verifica zilnic rapoartele de vanzari ale agentilor, evaluand activitatea acestora vis-à-vis de gradul de acoperire al rutei zilei respective si al sortimentiei ;
- Initiaza, mentine si dezvolta relatiile cu clientii;
- Dezvolta si aplica strategii si planuri de vanzari.

CERINTE

-studii superioare
-experienta manageriala minim 2 ani(experienta in vanzari constituie avantaj);
-orientare spre performanta si dezvoltarea afacerii;
-abilitati de negociere, organizare si planificare;
-personalitate dinamica cu initiativa;
-aptitudini de comunicare, spirit de echipa, spirit organizatoric;
-posesor permis de conducere categ. B- minim 1 an;;

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere intr-o firma multinationala;
- Pachet salarial motivant
- Masina de serviciu, telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de transport si distributie nationala.