Specialist licitatii

SC Dinamic 92 Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Urmarirea anunturilor pentru participare la licitatii;
- Analizarea caietului de sarcini;
- Intocmirea devizelor de oferta si intocmirea si depunerea dosarului pentru participarea la licitatii in termenul agreat de contractant;
- Participarea activa la licitatii;
- Prezentarea ofertelor tehnice in cadrul licitatiilor;
- Intocmirea documentelor de eligibilitate;
- Pregatirea cererilor de clarificare si urmarirea primirii raspunsului la aceste cereri;

CERINTE

- Studii medii/ superioare tehnice;
- Experienta relevanta in intocmirea ofertelor
- Cunoasterea legislatiei cu privire la achizitiile publice
- Capacitatea de a utiliza calculatorul (Word, Excel, Outlook);
- Cunostinte de limba engleza;
- Capacitate de initiativa;
- Capacitate de organizare si disciplina a muncii;
- Simtul responsabilitatii.

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru placut;
- colaborare cu o echipa profesionista;
- posibilitati de dezvoltare personala si profesionala;

Dinamic 92 Distribution SRL este o companie infiintata in 1992 avand ca principala activitate distributia nationala de anvelope, consumabile auto, materiale pentru constructii si amenajari interioare.

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 4 puncte de lucru din Iasi, Bucuresti, Timisoara si Cluj.