invatator , educator in Piatra Neamt

cabinet de psihologie

Job expirat

RESPONSABILITATI

CANDIDATUL IDEAL:
- iubitor de copii
- creativitate si spontaneitate
- seriozitate
- capabil pentru lucru in echipa
- open mind
- dornic de a invata

CERINTE

 1 post - Invatator

PENTRU INVATATORI:
- absolvent de liceu pedagogic si/sau colegiu de institutori;
- minimum definitivat sau grad didactic II;
- cunoasterea unei limbi straine, indeosebi lb. engleza, germana sau franceza reprezinta un avantaj;
- interes pentru angajarea in sistemul de invatamant privat pe un program de 8 ore.

 1 post educatoroare

Cerinte:
PENTRU EDUCATOARE:

- cunoscator al limbii engleze la nivel mediu - avansat
- experienta de predare la gradinita de minimum 2 ani;
- dorinta reala de a lucra in invatamant pe termen mediu sau lung; Nu suntem interesati de persoane care doresc sa lucreze in invatamant numai ocazional sau tranzitoriu. Va multumim pentru intelegere !

DESCRIEREA FIRMEI

cabinet individual de psihologie