FARMACIST

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Atributii:
- Relationarea cu pacientii conform procedurilor firmei si fidelizarea acestora
- Eliberarea retetelor compensate si gratuite
- Prepararea de retete magistrale si elaborari
- Consilierea pacientilor in limitele competentelor de farmacist, acordand informatii si consultanta privind actiunea si administrarea medicamentelor;
- Respectarea principiilor eticii si deontologiei profesionale.

CERINTE

- Orientare catre pacient
- Abilitati de comunicare si relationare
-abilitati de lucru in echipa
- Abilitati de invatare rapida
- Atentie la detalii
- studii superioare de specialitate;
- experienta anterioara constituie un avantaj;
- cunostinte de operare PC;

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte motivant
- Programe de training in domeniul farmacologiei si al comunicarii cu pacientii
- Oportunitatea de a lucra intr-un mediu profesionist si stabil , in cadrul celei mai mari farmacii din Piatra Neamt, situata ultracentral cu sector dedicat dermato-cosmetica
- Se ofera sprijin pentru realocare
- Oportunitatea dezvoltarii si afirmarii profesionale intr-o echipa de succes