Director tehnic

Smartree Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Smartree Romania angajeaza pentru unul dintre clientii sai Director Tehnic, care va avea urmatoarele responsabilitati:

- Verificarea necesarului de materie prima pentru programul de productie;

- Verificarea liniei de productie;

- Monitorizarea problemelor de mediu si realizarea de raportari periodice specifice domeniului;

- Supravegherea calitatii productiei si realizarea indicatorilor de productie;

- Asigurarea functionarii liniei de productie;

- Intocmirea programului de reparatii si a necesarului de piese de schimb;

- Comandarea pieselor de schimb.

CERINTE

Cerinte:

- Studii superioare: electromecanica, electrica, mecanica;

- Cunostinte de limba Engleza - nivel avansat;

- Experienta manageriala - minim 5 ani (Sef de sectie, Sef de atelier).

Smartree Romania este o companie specializata in externalizarea salariala, administrare de personal si munca temporara, cu mai mult de 10 ani experienta.

Smartree a reusit sa devina partenerul preferat al companiilor de succes, fie ca sunt companii romanesti, fie ca sunt companii multinationale.

Smartree este partener exclusiv in Romania al ADP - Automatic Data Processing (www.adp.com) si gestioneaza contractele globale care necesita procesare salariala locala.