Consultant Financiar Bancar - PFA

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Echipa de vanzari directe are obiectivul de a promova activ produsele financiare dedicate clientilor din segmentul persoane fizice. Daca doresti sa faci parte din aceasta echipa si sa iti conduci propria afacere intr-o relatie de parteneriat cu banca , te invitam sa iti depui candidatura pentru rolul de Consultant Financiar.

CERINTE

Principalele responsabilitati ale postului sunt:
·Prospectarea si identificarea potentialilor clienti bancari (persoane fizice)
·Promovarea vanzarilor active de produse si servicii ale bancii dedicate segmentului de clienti persoane fizice
·Furnizarea informatiilor catre potentialii clienti persoane fizice
·Raportarea rezultatelor activitatii sale coordonatorului echipei

BENEFICII OFERITE

- parte fixa si nivel de comisionare in crestere, in functie de productivitate;
- cariera si job pe termen lung;
- training in functie de nivelul de cariera atins;