Companie de asigurari cauta colaboratori

ASIROM VIG SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultanţa de specialitate catre clienţi in vederea incheierii contractelor de asigurare;
- Intocmeste ofertele, promoveaza si vinde produse de asigurare si finantare;
- Prospecteaza piata tinta.
-Promoveaza produsele si serviciile oferite de companie

CERINTE

- Abilitati de vanzari directe;
- Dinamism, proactivitate, putere de convingere;
- Orientare catre clienti si catre piata;
- Perseverenta in finalizarea sarcinilor.
Constituie avantaj:
- Experienta in domeniul vanzarilor serviciilor financiare: asigurari si finantare.

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii unei cariere pe termen lung intr-o Companie puternica, de prestigiu in Romania;
- Pachet salarial motivant. Posibilitatea obtinerii unor venituri considerabile din comision, intrucat comisionul nu se plafoneaza.
 - Training

ASIROM, asiguratorul traditional al romanilor, ce face parte dintr-un prestigios grup international